منو

شرایط و قوانین خرید در بهفارما

مشتری گرامی

از شما بابت انتخاب فروشگاه اینترنتی بهفارما جهت رفع نیازمندی خود سپاسگذاریم. خواهشمندیم شرایط خرید از این فروشگاه به شرح ذیل را با دقت مطالعه نمایید.

مرجوع و تعویض محصول تراپرل و محلول شستشوی لنز

  مرجوع و تعویض نمودن کالا صرفا در صورت عدم تطابق با مشخصات سفارش، حداکثر تا دو روز  پس از تاریخ فاکتورفروش امکانپذیر می باشد. مشتری درخواست مرجوعی خود را به واحد پشتیبانی اعلام نموده و همزمان با دریافت کالای جایگزین(در صورت مرجوعی) رسید مربوطه را تایید می نماید. بهفارما تعهد می نماید که وجه مربوط به مرجوعی کالا را عینا حداکثر طی 3 روز کاری به خریدار عودت دهد.

لازم به ذکر است محلول شستشوی لنز در صورت باز نشدن پلمب قابل مرجوع شدن می باشد.

تعویض لنزهای رنگی

تعویض لنزهای رنگی تا 7 روز بعد از رسیدن کالا به مشتری امکان پذیر است (لطفا در هنگام مرجوع برای تعویض لنز ، لنز خارج شده از بیلیستر را داخل جا لنزی قرار داده و مرجوع نمایید) پس از بررسی علت درخواست تعویض و تایید تعویض ، لنز جدید ارسال میگردد.لطفا توجه داشته باشد که تغییر رنگ لنز مورد تایید نمیباشد.

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بهفارما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و کاربر نیز در این راستا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

نکته: متاسفانه در حال حاضر امکان ایجاد شرایط ارسال به شهرستان ها جز با پرداخت هزینه پست به صورت جداگانه – به صورت پس کرایه - توسط خریدار،  برای فروشگاه بهفارما وجود ندارد.