منو

شرایط ارسال

ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های بهفارما بوده است و بهفارما در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
شرایط بازگرداندن کالا

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال داشته باشد.

-  اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت کالا، به بهفارما اطلاع داده شود.

-  در صورتیکه کالای معیوب به هر نحوی مورد استفاده قرار گیرد و به نوعی مستعمل و دست دوم به حساب آید، شامل ضمانت بازگشت کالا نخواهد شد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

-  وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش بهفارما از طریق تلفن اطلاع داده شود.

-  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

-  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

-  آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش بهفارما از طریق تلفن اطلاع داده شود.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

-  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات بهفارما اطلاع داده شود.

-  اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 72 ساعت ‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که :

-  در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد.(به جز لنز های رنگی)

-  از آن استفاده نشده باشد.(به جز لنز های رنگی)

-  و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

-  آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر تا 2 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش بهفارما اطلاع داده شود.

-  در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به بهفارما بازگردانده شود.