منو

راهنما

 

مقررات بهفارما

 

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات بهفارما به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت بهفارما هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط بهفارما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بهفارما است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بهفارما از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ماده 1

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بهفارما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بهفارما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ماده 2

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بهفارما اقدام نماید.

ماده 3

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بهفارما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بهفارما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بهفارما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ماده 4

کاربران برای عضویت در سایت شرکت در زمان خرید و یا با مراجعه به قسمت عضویت سایت اقدام به ثبت نام نموده و اطلاعات اولیه خود را ثبت می کنند، پس از آن E-mail تایید عضویت برای آنان ارسال می شود.

تبصره 1

تنها اشخاص حقیقی می توانند در سایت عضو شوند.

تبصره 2

کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور رفته و با وارد کردن ایمیل خود رمز عبور خود را دریافت نماید.

تبصره 3

کاربر می بایست آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کند در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود.

تبصره 4عضویت کاربران در سایت بهفارما رایگان است.

 

تبصره 5

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، امکان خرید از سایت را دارد.

تبصره 6

نقش کاربر در احراز هویت موثر است. در صورتیکه پزشک یا همکار هستید حتما هنگام ثبت نام در فیلد "نقش" عنوان کنید. بدیهی است که عضویت همکاران و پزشکان پس از احراز هویت انجام می پذیرد.

ماده 5

سایت بهفارما ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل بهفارما نیستند و سایت بهفارماهیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت بهفارما این لینک‏ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏هایى که در آگهی‏‌های سایت بهفارما لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از بهفارما اداره می‌کنند، بنابراین سایت بهفارما نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت بهفارما باشد، خود برعهده خواهید داشت.

تبصره

کاربر، مسوول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت بهفارما مسوول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 6

افراد بالای 18 سال امکان عضویت و معامله (خرید) در سایت بهفارما را خواهند داشت.

تبصره 1

عضویت برای افراد بین ۱۵تا ۱۸سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در بهفارما را نخواهند داشت.

تبصره 2

رعایت و صحت و سقم این ماده بر عهده کاربر می باشد و شرکت بهفارما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

ماده 7

روش خرید از سایت بهفارما به شرح زیر می باشد:

 1. بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت بهفارما و انتخاب محصول مورد نظر
 2. تعیین مشخصات محصول اعم از رنگ، تعداد و ...
 3. پرداخت مبلغ تعیین شده برای محصول توسط بهفارما به صورت آنلاین به حساب بهفارما
 4. دریافت محصول

 

 

 

تبصره 1

هزینه ارسال با خریدار می باشد.

تبصره 2

پیگیری و پاسخگویی نسبت به خرید شما حداکثر تا یک ماه پس از تاریخ خرید مقدور می باشد و بعد از آن بهفارما هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ادعایی نخواهد داشت.

تبصره 3

پس از پایان عملیات خرید در سایت امکان تغییر و یا حذف آن به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

ماده 8

اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد:

 • مشخصات و ویژگی های کامل کالا یا خدمات تخفیف گذاشته شده بر طبق قانون
 • مشخص کردن کلیه هزینه های کالا یا خدمات که بر عهده مشتری می باشد.
 • هویت تامین کننده نام تجاری، نشانی و تلفن که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.

 

ماده 9

 

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:

 • قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
 • کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
 • استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
 • بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت
 • جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
 • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 • کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.
 • تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 • نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
 • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
 • کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی در تالار گفتگو قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر باطل خواهد شد.

 

ماده 10   

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بهفارما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بهفارما خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.