منو

حریم خصوصی

ضوابط حفظ حریم خصوصی 

بهفارما خود را نسبت به تمام کاربران مسئول می داند و با نگهداری از پایگاه داده مشتریان خود، که شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و تلفن می باشد در مراکز داده امن، در حفظ حریم خصوصی کاربران خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

تیم بهفارما در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به‌ عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

شماره 1 : هدف از جمع آوری اطلاعات اعضاء بهفارما نظیر نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و تلفن فقط به منظور صحت و امنیت خرید های شما همراهان همیشگی بهفارما می باشد تا در صورت وقوع هر نوع پیشامدی خریدار بهفارما مشخص و قابل شناسایی باشد.

شماره 2 : بدیهی است که بهفارما از اطلاعات اعضاء خود فقط به منظور سیاست های تشویقی خود، رضایت اعضا از سرویس ، ارائه خدمات هر چه بهتر و پیشنهادات تخفیف های جدید اقدام به تماس از طریق ایمیل یا تلفنی خواهد نمود.

شماره 3 : وظیفه اصلی بهفارما محافظت از اطلاعات اعضا خود می باشد و تعهد می نماید که این اطلاعات را جز به دستور مقام قضایی در اختیار اشخاص ثالث حقوقی و یا حقیقی قرار ندهد.

شماره 4 : تمامی ایمیل های ارسالی به کاربران و اعضای بهفارما بر اساس علایق خود کاربران می باشد که هنگام ثبت نام یا هنگام ثبت ایمیل در قسمت "اطلاع از بهفارما های روزانه" توسط کاربران ثبت شده است و کاربران در هر زمان که مایل باشند می توانند ارسال این ایمیل ها را متوقف نمایند و دیگر ایمیلی از جانب بهفارما دریافت نخواهند کرد.

شماره 5 : بهفارما دسترسی همه پرسنل خود را به اطلاعات شخصی کاربران را محدود کرده است و تنها کسانی به این اطلاعات دسترسی دارند که در ارتباط مستقیم با کاربران خواهند بود.

شماره 6 : بهفارما با استفاده از الگوریتم های پیشرفته کلیه رمزهای ورودی کاربران را تهیه می کند و تمامی این اطلاعات در مراکز پایگاه داده بهفارما در جای امن نگهداری می شوند.

شماره 7 : شما می توانید کلیه اطلاعات خود را در بخش حساب شخصی خودتان مشاهده و ویرایش نمایید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

لطفا در صورت هر گونه پرسش در این بخش با دپارتمان پشتیبانی بهفارما تماس بگیرید ویا به ما ایمیل بزنید.